JSEM JINÁ, NEŽ SE ZDÁ

Krásná, sexy a vyzývavá. To jsou silné zbraně Lucie Javorčekové. Brunetka už několik let působí hlavně v Itálii, věnuje se modelingu a především focení spodního prádla či plavek. Rozená Bratislavanka často fotí i umělecké akty, které s oblibou sdílí na sociálních sítích. O tom, že její fotky a exotický vzhled jsou pastvou pro oči, svědčí i fakt, že její Instagram sleduje více než 800 tisíc lidí.

Nahota je častokrát vnímána jako něco povrchního a laciného. Někdy je však potřeba jít hlouběji a nekoukat se jen na obal, ačkoli i ten je překrásný. Lucia nevymetá noční bary a ke zklamání mnohých nevyhledává mužskou společnost. Ve skutečnosti už je devět let šťastně vdaná za svou první životní lásku a po domě jí pobíhá 7letá dcerka, která je pro ni vším. Lucia je jiná, než se zdá. Podobně jako proteinová tyčinka od Max Sportu J Nejprodávanější a nejoblíbenější na Slovensku, jediná certifikovaná bez éček a hlavně funkční.

 

 

Je to i Luciin favorit v případě, že nestíhá a potřebuje hodně energie. Protein je v očích mnohých symbolem výsostně sportujících lidí, zejména mužů. I zde je však třeba jít hlouběji a nehledět jen na povrch. Nepodlehnout známým stereotypům. Protein a bílkoviny jsou důležitou složkou, kterou naše tělo vyžaduje, protože nám, krom jiného, dodává potřebnou energii. A je jedno, jestli jste sportující svalovec nebo sexy holka před fotoaparátem. Bílkovina rozdíly nedělá. Samozřejmě tyčinka není náhradou pestré stravy, ale funkčním doplňkem, který je tu jako první pomoc v nouzi.

Lucie, mnoho lidí tě vůbec nezná, navzdory tomu máš 800 tisíc followerů na Instagramu a dle reakcí ti muži leží u nohou. Kdo je vlastně Lucia Javorčeková a proč dělá to, co dělá? 
Je pravda, že nikdy nebylo mým cílem se uměle zviditelňovat. Neposílám své fotky a články do médií, ani nevyrábím umělé kauzy, jako to dělá většina žen v našem skromném showbusinessu. Nikdy jsem neměla touhu se zviditelnit prostřednictvím reality show a i když se o mně dočtete, že jsem bývalá Miss Universe, je to sice lichotivé, ale na Miss jsem neměla ani pomyšlení, protože nesplňuji kritéria, jelikož od 18 let jsem vdaná. Ne všechno, co se píše, je pravda. A proč dělám to, co dělám? Pravděpodobně proto, že na to mám a navíc mě to baví.

Jsi nejžádanější Slovenka na Instagramu. Mnoho lidí vnímá nahotu jako kontroverzní, ba přímo až povrchní. Setkáváš se na Slovensku s předsudky? Jak s nimi bojuješ?

Samozřejmě, a ani se lidem nedivím, protože tento obraz vytvořily určité typy děvčat, se kterými mě má práce spojuje, takže je samozřejmé, že končím, ať chci anebo nechci, ve stejné kategorii.  Pro mě je ale důležitější, jak mě vidí moje rodina a moji přátelé v soukromém životě. Kdybych si brala všechno, co čtu na internetu, osobně, tak bych asi skončila v hlubokých depresích.

 

Jsi velice populární v Itálii. Více než 80 % fanouškovské základny máš tam. Proč právě Itálie? 
Jednoho krásného rána jsem se vzbudila s tím, že mám plnou schránku zpráv od Italů, měla jsem zaplavený Facebook, Instagram i mail. Fanoušci rostli závratnou rychlostí. Když jsem se rozkoukala, zjistila jsem, že mé fotky uveřejnila jedna velice populární facebooková stránka, potom jsem o práci v Itálii neměla nouzi. Dokonce jsem se naučila italsky a hodně lidí si myslí, že tam bydlím.

Málokdo o tobě ví, že ses vdávala velice mladá – v 18. Dnes je trend zakládat rodinu o dost později. Nebála ses tehdy, že děláš unáhlené rozhodnutí? 
Já jsem velice rodinně založený člověk a je pro mě velice důležité mít silné rodinné zázemí. Bez toho bych ani tuto práci vykonávat nemohla. Může se zdát, že vdát se na 18té narozeniny je brzy, já jsem ale vždy byla na svůj věk vyspělejší a řídila jsem se intuicí, která mi říkala, že toto je ten správný muž pro prožití společného života v harmonii. Momentálně jsme spolu 11 let a možná to zní jako klišé, ale jsme doslova spřízněné duše.

Žiješ aktivním životem – máš hodně focení, cestuješ, staráš se o rodinu. Z čeho získáváš energii?
Energii získávám ze společných aktivit se svou rodinou, když si děláme výlety na kolech, chodíme na procházky, na hřiště, když spolu můžeme jít do fitka, když si spolu s kamarády hrajeme na naší ulici a vždy mám při tom v kapse proteinku a Fit Kid pro případ nouze :-)

Po čem prvním sáhneš, když potřebuješ dobít energii?
Vždy mám po ruce krom ovoce i proteinku od Max Sportu a pro dcerku tyčinku Fit Kid. Dodá mi to rychlé cukry a bílkoviny. Během focení je to někdy namáhavé a zdlouhavé. Fotíme často i v exteriéru, kde nepřichází v úvahu teplý oběd anebo přestávka. Proteinka je super jednoduchý snack do ruky. Navíc je bez éček.

 

 

 

Nebojíš se cukru? Mnoho lidí a hlavně žen má strach z přijímání cukrů.

Cukr je přece důležitá součást naší stravy. Samozřejmě není třeba to přehánět. Nepiji slazené nápoje, nesladím si ani kávu, ale zase energie = cukr, takže sníst proteinku mi žíly netrhá :-) . Vím, že to potom vychodím anebo vyběhám.

Jsi zastánkyní zdravé stravy. Co je pro tebe při výběru stravy pro sebe a svou rodinu důležité?

Vždy se snažím vybírat kvalitní potraviny, i když se to vždy nedá, snažím se nakupovat od lokálních farmářů a sleduji složení a nutriční hodnoty potravin. Nejsem fanatička, snažím se na to jít zdravým rozumem. Proto mě příjemně překvapily Max Sport tyčinky, které kromě toho, že výborně chutnají, jsou i nutričně v pořádku. Můj osobní favorit je čokoládovo-oříšková a mám i velmi ráda řadu RAW.

Příběh Lucie bude pokračovat, sledujte naší stránku anebo Facebook. A pokud vám bude chybět energie, sáhněte po nejprodávanější proteinové tyčince na Slovensku od Max Sportu.

 

Víme, že novodobým strašákem jsou bezpochyby nebezpečná éčka v potravinách a právě jím se snaží maminka Lucia vyhýbat. Proteinové tyčinky od Max Sportu jsou viditelně jiné, protože:

- jsou jediné certifikované bez nezdravých éček,

- jsou nejprodávanější a nejoblíbenější na slovenském trhu,

- poskytují komplexně vyvážené nutriční hodnoty pro celou rodinu,

- jsou funkční – obsahují prebiotickou vlákninu, která vyživuje pozitivní střevní mikroflóru,

- jsou rychlou pomocí v nouzi – v případě potřeby poskytují náhradu stravy.

 

Na výběr máte až pět příchutí tyčinek PROTEIN BAR:

vanilková

čokoládovo-oříšková

čokoládová

jahodová

příchuť cookies&cream