- - -

Apie musDėkojame, jog apsilankėte mūsų internetinėje MaxSport svetainėje. Džiaugiamės Jūsų susidomėjimų ir tikimės, jog pradėsime ilgalaikę draugystę, nes ne tik produktai, bet ir pati kompanija skleidžia gerą nuotaiką ir energiją. Išbandykite MaxSport produktus ir įsitikinkite patys. Mes su malonumu pasidalinsime tuo, ką turime geriausia, ir tikimės, jog Jums patiks.


Žmonės dirbantys MaxSport nemėgsta streso ir pagrindinis tikslas nėra didžiausias pelnas. Mes darome tai, kas teikia mums džiaugsmą. Visi mūsų produktai: Protein batonėliai, Protein kokteiliai, Life+Energy, Slim Zone batonėliai, Fit Kid , Veggie Protein, Protein Snack Mix, Protein Kex, Protein Cake, Legalized Protein, yra sukurti su tėviška meile, aistra ir dideliu dėmesiu kokybei. Todėl mūsų klientai yra patenkinti mūsų produktais.

Drąsiai galime teigti, jog šiandien dienai mes esame populiariausias vietinis prekės ženklas Slovakijoje, o visoje Europoje klientų skaičius didėja kiekvieną dieną. Tai mus skatina kurti gerus, teisingus ir kokybiškus produktus.

 


PROTEIN batonėliai

Protein batonėlis yra universalus kasdienis užkandis aktyviai gyvenančiam žmogui. Svarbu pastebėti, jog produktas skirtas ne tik sportuojantiems - jis universalus. Batonėliu mėgaujasi įvairių profesijų atstovai: ugniagesiai, tolimųjų reisų vairuotojai, žvejai, studentai, sodininkai, vadybininkai ir kiti. Tai pats tinkamiausias sprendimas, kai norisi greitai užkąsti. Tai įvairių skonių batonėliai, kurie visada gali būti Jums po ranka ir esant poreikiui suteikti pilnavertišką subalansuotą energiją. Šiuo metu baltymų batonėliai gaminami šių skonių: šokolado, vanilės, braškių, šokolado su riešutais, sausainių ir kremo skonio. Kurį skonį išsirinksite Jūs?

 

 

PROTEIN pieno kokteilis

Mūsų mėgstamiausias MaxSport Protein batonėlis gaminamas ir kokteilio pavidalu. Kiekvienas liks patenkintas šiuo produktu, nes nuostabų skonį garantuoja šviežio belgiško pieno bazė ir natūralūs aukštos kokybės ingredientai. O išskirtinis šokolado ir vanilės skonis sumaišytas su pienu ir pasaldintas natūraliu stevia augalo (dar vadinamo medaus žole) ekstraktu nepaliks abejingo nei vieno. Tai idealus produktas aktyviai gyvenantiems ir besirūpinantiems sveika dieta. Itin mažas angliavandenių kiekis svarbus ne tik vyrams, bet ir moterims, kurios nori kontroliuoti gaunamos energijos kiekį. Šis kokteilis kuo puikiausiai gali pakeisti įprastą vakarienės patiekalą.

 

LIFE EVENRGY+ batonėlis

Dievinate sportą? Susiruošėte pasivažinėti dviračiu? Prieš akis ilgas ir nuošalus kelias be kavinių ir restoranų? Nepamirškite kartu pasiimti ir mūsų Life Energy+ batonėlio. Pritrūkus energijos, mūsų batonėlis padės Jums atgauti jėgas ir palaikys gerą tonusą ilgam.

 

SLIM ZONE batonėlis

Slim Zone light baltymų batonėlis lengvai randa savo vietą moterų rankinėje ar stalčiuje, nes šis produktas padeda papildyti energiją sporto bei darbo metu. Tai nepakeičiamas užkandis, kai norisi valgyti, o suplanuotas valgis tiesiog nepasiekiamas.

 

 

FIT KID

Ir vaikai yra nusipelnę turėti savo sveiką užkandį, todėl MaxSport sukūrė Fit Kid, kuris parduodamas patraukliose spalvoto dizaino pakuotėse. Tačiau svarbiausia, jog tai yra idealus pakaitalas tradiciniams vaikų saldumynams, kurie vartojami laisvalaikiu ar mokykloje pertraukų metu. Patiekus Fit Kid užkandį kartu su vaisiais, tai bus tikrai pilnavertiškesnis sprendimas nei tradiciniai užkandžiai. Tai pirmas naudingas batonėlis vaikams, kuris turi sumažintą cukraus kiekį, bet išlaiko tradicinių saldumynų skonį.VEGGIE PROTEIN

Ar norite ko nors užkąsti? Galbūt ieškote kažko šiek tiek sūraus, skanaus ir tikrai sveiko? Mes Jums siūlome unikalią alternatyvą, sukėlusią revoliuciją užkandžių pasaulyje. Veggie Protein baltymų užkandis pagamintas naudojant grūdus be gliuteno, praturtintas ankštiniais augalais, sėklomis, daržovėmis ir alyvuogių aliejumi. Idealus baltymų šaltinis ne tik vegetarams bei alergiškiems gliutenui, bet ir visiems kitiems, kurie tikrai rūpinasi savo sveikata arba tiesiog nori kitokio sūraus užkandžio.PROTEIN SNACK MIX džiovintų sėklų mišiniai 


Mėgaukitės skaniais Protein Snack mix džiovintų sėklų mišiniais, kurie yra gausus šaltinis baltymų, skaidulinių medžiagų, magnio, geležies ir cinko. Produktas turi bio sertifikatą, be gliuteno, be GMO, tinkamas veganams. Dėka patentuotos technologijos, visos sudėtinės medžiagos yra skrudinamos karštame ore, nepridedant riebalų ir nenaudojant aliejų, tad produktas yra ir be cholesterolio.  Gaminami dviejų skonių. Sūrus derinys yra su Tamari padažu ir dideliu kiekiu baltymų bei mineralų. Saldus derinys Fruit Choco yra su džiovintais obuoliais ir spanguolių gabaliukais, įmaišyta sojų pupelių ir auktštos kokybės FAIR TRADE juodo šokolado.


PROTEIN MILKSHAKE pieno kokteilis

 

Skanus belgiškas pieno kokteilis su dideliu baltymų kiekiu bei pasaldintas natūraliu stevia augalo (dar vadinamo medaus žole) ekstraktu. Šis pieno kokteilis yra ne tik skanus, nes pagamintas iš šviežio pieno, bet ir be dirbtinių saldiklių. Itin mažas angliavandenių kiekis svarbus ne tik vyrams, bet ir moterims, kurios nori kontroliuoti gaunamos energijos kiekį. Šis kokteilis kuo puikiausiai gali pakeisti įprastą vakarienės patiekalą.PROTEIN CAKE sausainis

Dar vienas originalus baltymų linijos produktas, kuriuo mes galime didžiuotis, jau rinkoje! PROTEIN CAKE tai baltyminiai sausainiai, kurie puikiai tiks prie kavos ar arbatos ieškantiems sveiko saldumyno.LEGALIZUOTAS PROTEIN RAW batonėlis

Naujus sveikos mitybos standartus diktuoja aukščiausios klasės produktas su kanapių baltymais. Legalizuotas Protein Bar batonėlis yra unikalus ekologiškas produktas, kuris 100% natūralus, turi daug augalinių baltymų, be gliuteno, pieno ir alergenų. Norėdami padidinti maistines vertybes ir pagerinti bei išsaugoti mineralų, vitaminų ir baltymų savybes, mes naudojame sudaigintas kanapių sėklas, o produktų apdorojimo proceso metu temperatūra neviršyja 42 ° C.