Mūsų misija

Įmonės profilis

Mūsų įmonė buvo įkurta 2005 metais siekiant išplėtoti gamybą maisto papildais Slovakijoje.

Mes specializuojamės aukštos kokybės maisto papildų vystyme, gamyboje ir pardavime plačiam vartotojų ratui. Pasitelkiant technologijos, psichologijos, atletikos ir mitybos specialistų pagalbą mes siekiame patiekti rinkai aukštos kokybės ir kartu įperkamus produktus.

Mūsų produktai padės Jums palaikyti sveiką gyvenimo būdą, suteiks svarbių mitybos elementų, vitaminų ir mineralų, pagreitins jėgų atgavimą ir paruoš Jus naujiems iššūkiams.

 

MaxSport filosofija paremta 3 elementais: kokybė, skonis ir kaina.

 

Kokybė

Kuriant produktus dirbome kartu su Slovakijos sporto diagnostikos centru „SPORT DIAG“ ir Slovakijos Technologijos universitetu, todėl sukauptų žinių dėka buvo užtikrintas optimalus produktų funkcionalumas ir sudėtis. Mes naudojame aukščiausios kokybės ingredientus, kurie yra iš Slovakijos vietinių tiekėjų arba europinės kilmės. Batonėliai gaminami vienoje moderniausių Slovakijos gamyklų atitinkančioje aukščiausius keliamus standartus.

 

Skonis

Mūsų produktai ne tik suteiks naudos Jūsų kūnui, bet kartu patenkins ir skonio poreikius. Savo klientams mes norime pasiūlyti sveikesnius alternatyvius užkandžius, kurie yra ir skanūs. Mūsų technologai susiduria su nelengva užduotimi, produktai turi būti tinkami subalansuotai mitybai ir taip pat turėti gerą skonį. Jūsų asmeninė nuomonė mums taip pat svarbi, tad jei turite pastabų – praneškite.

 

Kaina

MaxSport misija - gaminti aukštos kokybės ir plataus asortimento mitybos sub-elementus aktiviems žmonėms. Produktai turi būti pasiekiami kiekvienam: atletams,sporto salių mėgėjams, bėgikams, dviratininkams, ėjikams, slidinėtojams arba tiesiog visiems aktyviems žmonėms. Taip pat mums svarbu turėti galimybę parduoti produktą už prieinamą kainą prekybos tinkluose ir būti visada arčiau savo vartotojų.